Pralnia Dry&Clean, to nowoczesne przedsiębiorstwo pralnicze o wieloletnim doświadczeniu na rynku i szerokim zakresie usług.

Czerpiąc z najlepszych ogólnoświatowych wzorców oraz zdobytych na przestrzeni wielu lat pracy doświadczeń wyznaczyliśmy nowy, wyższy standard w branży usług pralniczych. Wierzymy, że wygląd oraz miękkość Twoich ubrań ma znaczenie, a prawidłowy proces prania i czyszczenia sprawia, że możesz się nimi cieszyć przez długi czas. Dlatego zanim wybierzesz swoją Pralnię, porównaj ją do Nas!

DLACZEGO PRALNIA DRY&CLEAN?

Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszej dostępnej technologii w celu pełnej satysfakcji klienta.

Terminowość, solidność i profesjonalizm, to fundament, na którym budujemy nasze usługi.

Łącząc pasje oraz fachową wiedzę naszych pracowników popartą licznymi certyfikacjami i dyplomami w zakresie czyszczenia odzieży tekstylnej i skórzanej z najwyższą dbałością o każdy szczegół w całym procesie czyszczenia, możemy sprostać Państwa oczekiwaniom i najwyższym standardom.

BEZPIECZEŃSTWO I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i Państwa komfort przy powierzaniu nam swoich rzeczy zespół pracowników posiada stosowne certyfikaty gwarantujące jego wysokie kompetencje.

W naszej pracy używamy tylko certyfikowanych i markowych środków piorących bezwzględnych dla brudu i bezpiecznych dla odzieży i środowiska.

Ponadto, pralnia Dry&Clean posiada stosowne ubezpieczenie OC na wypadek przypadkowego uszkodzenia odzieży.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Pralnia Dry&Clean wyposażona jest w nowoczesne i profesjonalne urządzenia pralnicze z opatentowanym rozwiązaniem ciągłej destylacji środka czyszczącego, co gwarantuje doskonałą czystość Państwa garderoby za każdym razem.

Do prania wodnego używamy specjalnie zmiękczonej wody technologicznej znacznie zwiększającej skuteczność procesu prania i wydłużającej żywotność tkanin.

Pralnia Dry&Clean używa tylko markowych i profesjonalnych środków piorących, przebadanych dermatologicznie i dopuszczonych do obrotu na terenie Uni Europejskiej. Stosowane środki nie zawierają parabenów i fosforanów oraz charakteryzują się wysokim stopniem biodegradowalności.

Korzystamy z doświadczeń takich światowych liderów branży pralniczej jak Techno-Dry, Primus, Pony i GMP. Nieustannie śledzimy najnowsze światowe trendy i poszukujemy innowacyjnych rozwiązań podnoszących jakość naszej pracy.

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE

Pracujemy z poszanowanie środowiska naturalnego, wykorzystując urządzenia o niskim poborze energii elektrycznej, wody i środków chemicznych. Nasz park maszynowy spełnia rygorystyczne, unijne wymogi ochrony środowiska. Zostaliśmy zarejestrowani w bazie BDO Ministerstwa Środowiska.

Pralnia posiada niezbędne pozwolenia, rejestracje i certyfikaty pozwalające na bezpieczne świadczenie usług pralniczych. W sposób odpowiedzialny utylizujemy wszelkie odpady produkcyjne zgodnie z obowiązującym prawem oraz uczestniczymy w programie Firma Przyjazna Naturze.