Profesjonalna pralnia Dry&Clean, to nowoczesna, certyfikowana pralnia chemiczna i wodna z wieloletnim doświadczeniem działająca na terenie Warszawy. Pralnia świadczy pełen zakres usług pralniczych dla klienta detalicznego i biznesu. Oferujemy usługę Prania na Telefon z odbiorem prania z domu klienta oraz prania i czyszczenia dywanów.

APRETURA

To proces uszlachetniania tkanin. Usługa w znacznym stopniu przywraca odzieży pierwotny wyglad i fason. Apretura ożywia kolory, szczególnie ciemne, zmniejsza gniecenie się i niebezpieczeństwo głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę. Najlepszy rezultat osiaga się nakładajac Apreturę podczas czyszczenia lub prania, dzięki temu można dłużej cieszyć się ładnym wygladem ulubionych ubrań!
APRETURA – 6,90 pln

IMPREGNACJA

W znacznym stopniu przywraca odzieży pierwotny wyglad. Zmniejsza gniecenie się oraz przywraca własciwosci nieprzepuszczalnosci wilgoci, wody i wiatru. Impregnacja przeznaczona jest dla odzieży sportowej i/lub posiadajacej membrany wiatrowe lub wodne. Każdorazowo w procesie czyszczenia, prania oryginalna impregnacja zostaje wypłukana z materiału, co znacznie zmniejsza poczatkowe własciwosci tkaniny. Dlatego dla utrzymania oryginalnych parametrów materiału, impregnacja powinna być odnawiana, nanoszona każdorazowo w procesie czyszczenia, prania garderoby.
IMPREGNACJA – 14,90 pln

ORYGINALNA CHEMIA NIEMIECKA

W ciagłej sprzedaży oferujemy Państwu Oryginalna Chemię z Niemiec czołowych marek. Polecamy najlepsze proszki, żele i płyny do płukania. Kupujac u nas srodki do prania otrzymujecie Państwo gwarancję Pochodzenia i Jakości produktu.

5-TA SZTUKA GRATIS

W ramach Promocji, każda 5-ta sztuka odzieży zostanie wyczyszczona zupełnie za darmo. Odwiedzajac nas Pamiętaj o 5-tej sztuce!

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Stali klienci pralni Dry&Clean korzystaja ze stałych zniżek oraz wielu dodatkowych promocji. Każdy z klientów jest informowany o specjalnej ofercie za posrednictwem Newslettera.